דף הבית >> טיפול פסיכולוגי >> טיפול במבוגרים

טיפול במבוגרים

לאחר שיחת טלפון מקדימה, נפגש פנים אל פנים, לפגישה בה אוכל להכיר אותך ואת הצרכים שלך בטיפול, ולהחליט האם אני האדם המתאים לעזור לך.  במידה ואחליט שאיני יכולה לעזור לך, אשמח להפנות אותך לבעלי מקצוע אחרים.

כאשר נחליט לעבוד יחד, ננסח  את מטרות הטיפול ונבנה את תוכנית העבודה. כיון שטיפול פסיכולוגי הוא תהליך דינמי, קשה מאוד לצפות מראש כמה זמן הוא יקח, אולם ניתן לתת לוח זמנים משוער, ולבדוק בנקודות זמן קבועות את התקדמות הטיפול. העבודה תעשה בפגישות שתקבענה במועד קבוע, לרוב פעם בשבוע, למשך 50 דקות. עם זאת, יתכן ואציע מתכונת שונה בהתאם לאפיונים המיוחדים שלך. בפגישות, נשוחח, נדון, נחקור, ונבצע תרגילים שונים שיקדמו אותך לשם השגת מטרותיך בטיפול.

אני מציעה טיפולים ממוקדים קצרי טווח כמו גם טיפולים ארוכי טווח. מטרתם של טיפולים קצרי טווח היא לטפל בקושי או בעיה נקודתיים, למשל משבר בעבודה או בזוגיות. בטיפול קצר טווח אנו מתמקדים בקושי הנוכחי, תוך שימוש בשיטות ישירות וממוקדות, שנועדו לפתור את הבעיה.

טיפול ארוך טווח מאפשר הבנה עמוקה יותר של הבעיה, תוך חקירת דפוסי התנהגות ורגשות עכשוויים, והקשר שלהם לחוויות בעבר. הבנה מעמיקה ורחבה של דפוסים אלה מאפשרת לשפר באופן משמעותי את איכות החיים באופן מתמשך וקבוע.
 
© כל הזכויות על התכנים באתר שייכות לד"ר רות דרדיקמן עירון בלבד.
אין להעתיק תכנים ללא אישור בכתב.